Fjalë Kyçe

Suso motivon lojtarët e Milanos para derbit ndaj Interit

Suso motivon lojtarët e Milanos para derbit ndaj Interit

Derbi i madh italian ndërmjet Milanit dhe Interit luhet nesër mbrëma me fillim nga ora 20:30, shkruan Gazeta Alo.

Ylli i Milanot ka motivuar bashklojtarët e tij me këtë postim në Instagram.

“Leni anash zhgënjimet, qëllimet personale, rikthimet, fitoret dhe humbjet e kaluara. Ky derbi është histori në vete si asnjëlojë tjetër. Ejani, luftojmë, dhe do të fitojmë…”.

Dje, sot, nesër dhe gjithmonë #ForzaMilan.

Suso në Instagram. /GazetaAlo