Fjalë Kyçe

Tahir Batatina në Borussia Dortmund?(FOTO)

Tahir Batatina në Borussia Dortmund?(FOTO)

Trajneri i Llapit Tahir Batatina së fundmi ishte në një vizitë zyrtare në Gjermani, shkruan Gazeta Alo.

Batatina këtë e ka bërë të ditur me anë të disa fotove në faqen e tij zyrtare ku shihet në stadiumin “Signal Iduna Park” të Borussia Dortmund.

“Faleminderit të gjithëve për kohën sa kalova me ju. Së bashku arrita të marrë shumë për ta ngritur dhe avansuar futbollin dhe skuadrën e Llapit. Rrespekt për të gjithë për mbështetjen që më dhatë të kem takim me struktura të larta të futbollit gjerman dhe klube të nivelit evropian”, ka shkruar Batatina./Gazeta Alo.