Fjalë Kyçe

Tayna e bën verë me foton e fundit në bikini

Tayna e bën verë me foton e fundit në bikini

Tayna vë në pah linjat perfekte.
Tayna krahas angazhimeve të shumta në muzikë ka gjetur kohë edhe për pak pushime, ajo fundmi është relaksuar në një pishinë të mbyllur, shkruan lajmi.net.

Rep artistja publikoi disa imazhe dhe video nga ky ‘mini pushim’, dhe në postimin e bërë ku ajo shfaqet në bikini një palëshe vijat trupore lënë me ‘gojë të hapur’.

Ndryshe, s ai përket muzikës kënga e fundit nga ajo është bashkëpunimi me Mozzik ‘Edhe ti’ një projekt që arriti miliona klikime në Youtube.