Fjalë Kyçe

Tayna na deklason me ndryshimin e ri të flokëve

Tayna na deklason me ndryshimin e ri të flokëve

Është për momentin artisja më e përfolur dhe më e sukseshme në estradën tonë, dhe njëherësh njihet edhe për stilin e saj të veçantë, shkruan GazetaAlo.

Kësaj radhe Tayna ka guxuar të rrezikoj me ngjyrën e flokëve duke i shndërruar ato në pink. 

Në një video të publikuar në instastory ajo ka shfaqur ndryshimin e saj, dhe ka shkruar se kjo ngjyrë e flokëve i jep jetë./GazetaAlo/