Fjalë Kyçe

Të ftuarit e Solarit për El Clasicon e nesërme

Të ftuarit e Solarit për El Clasicon e nesërme

Trajneri i Real Madridit Santiago Solari ka përpiluar listen e të fuarve për përballjen e nesërme ndaj Barcelonës, shkruan GazetaAlo.

Real Madrid dhe Barcelona do të luajn klasiken e radhës nesër mbrëma me fillim nga ora 21:00.

Santiago Bernabeu do të jetë arena ku do të sfidohen këto dy skuadra.

Trajneri madrilian tanimë ka emëruar listen e të fruarve për këtë ndeshje. /GazetaAlo.

Lista e lojtarëve të Real Madridit.