Fjalë Kyçe

Të ftuarit e Valverde për El Clasicon e nesërme

Të ftuarit e Valverde për El Clasicon e nesërme

Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka përpiluar listen e të ftuarve për përballjen e nesërme ndaj Real Madridit, shkruan GazetaAlo.

Real Madrid dhe Barcelona do të luajn klasiken e radhës nesër mbrëma me fillim nga ora 21:00.

Santiago Bernabeu do të jetë arena ku do të sfidohen këto dy skuadra.

Trajneri katalunas tanimë ka emëruar listen e të fruarve për këtë ndeshje. /GazetaAlo.