Fjalë Kyçe

Tetë lojtarë afër largimit nga Man Utd

Tetë lojtarë afër largimit nga Man Utd

Ole Gunnar Solskjaer do të ketë shumë punë në këta muaj të mbetur të këtij sezoni.

Ole Gunnar Solskajer do ta ketë përgjegjësinë që t’i ndalë disa lojtarë të Manchester United.

Trajnerit i është bërë me dije nga bordi i ‘Djajve të Kuq’ se ai do u tregoj disa lojtarëve të ardhmen, përcjell lajmi.net.

Tetë lojtarë kanë hyrë në muajt e fundit të kontratave të tyre, andaj Solskjaer do u kumtoj lajmin lojtarëve që do të mbeten.

Sipas mediave në ishull, Anderr Herrea dhe Juan Mata do të përfitojnë kontrata të reja.