Fjalë Kyçe

Thirrje interesante nga Trepça ’89: “Merre shokun ose shoqen, eja edhe ti”

Thirrje interesante nga Trepça ’89:  “Merre shokun ose shoqen, eja edhe ti”

Java e XIX e Ipko Superliga e Kosovës në Futboll, sjell ballafaqimin e Kampionëve në fuqi dhe ish Kampionëve.

KF Trepça’89 në Mitrovicë e pret KF Dritën në stadiumin Riza Lushta në takimin i cili luhet nga ora 13:00, shkruan GazetaAlo.

Skuadra nga Mitrovia i ka ftuar tifozët për këtë përballje të rëndësishme në një mënyrë interesante.

“Merre Shokun ose Shoqen, Eja edhe Ti”, ka shkruajtur skuadra nga Mitrovica në faqen zyrtere. /GazetaAlo