Fjalë Kyçe

Tifo grupi “Forca” gati për ta ndihmuar skuadren e zemrës

Tifo grupi “Forca” gati për ta ndihmuar skuadren e zemrës

Tifo grupi nga Vushtrria “Forca” janë shprehur të garshëm për të përkrahur skuadren e tyre të zemres në sfiden e madhe ndaj Besës, shkruan Gazeta Alo.

Përballa derbi e lIgës së Parë ndërmjet Vushtrrisë dhe Besës luhet nesër në qytetin e Vushtrrisë.

Tifozët do të grumbullohen në ora 13:15 në Sheshin “Ferki Aliu” për të vazhduar pastaj drejt stadiumit Ferki Aliu në Vushtrri. /Gazeta Alo.