Fjalë Kyçe

Tifozi kërkon rikthimin e Ronalodos te Reali, ja si përgjigjet portugezi

Tifozi kërkon rikthimin e Ronalodos te Reali, ja si përgjigjet portugezi

Cristiano Ronaldo ka qenë dhe vazhdon të mbetet njëri nga futbollistët më të pëlqyer nga tifozët e Real Madridit, shkruan Gazeta Alo.

Një tifoz i Realit të Madridit i ka kërkuar Cristiano Ronaldos të kthehet në Madrid përsëri.

Dhe përgjigja e Ronaldos ishte e menjëhershme.

“Do të më shohësh kur luaj? Hajde në Torino!”, ishte përgjigja e yllit portugez të Juventusit. /Gazeta Alo.