Fjalë Kyçe

Tifozja e Wolves e pëson keq, goditet nga topi pasi ishte pas portës

Tifozja e Wolves e pëson keq, goditet nga topi pasi ishte pas portës

Wolves po zhvillon takimin ndaj Burnleyt në kuadër të javës së 14’të të Premierligës.

Megjithatë, ajo që mori vëmendjen është një tifoze e Wolves, e cila mbeti me gjak në hundë pasi u godit në fytyrë nga topi.

female Wolves fan was left with a bloody nose after the ball was smashed into her face

Anësori i Burnley-t, Maxwel Cornet, arriti të gjuante topin në kënd, i cili u godit me grusht nga portieri i Wolves, dhe topi ra në fytyren e tifozës që gjendej prapa portës.

female Wolves fan was left with a bloody nose after the ball was smashed into her face
Tifozët përreth gruas e duartrokitën, teksa ekipet e urgjencës mjekësore e ndihmuan atë.

Wolves po barazon me Burnelyn 0:0./insporti