Fjalë Kyçe

“Tigrat e Zi”, hyrja falas për çdo tifozë të Feronikelit, për ndeshjen e radhës

“Tigrat e Zi”, hyrja falas për çdo tifozë të Feronikelit, për ndeshjen e radhës

Këtë fundjavë në Drenas takohen Feronikeli dhe Llapi, shkruan GazetaAlo.

Për këtë ndeshje të rëndësishme Tigrat e Zi janë organizuar për kërë sfidë.

Ky është njoftimi i tifo grupit të Feronikelit./GazetaAlo.

Të dielen nga ora 13:00 zhvillonë ndeshjen klubi jone i zemres KF Feronikeli kunder llapit.

E diela është ditë vikendi prandaj të gjitha rruget na qojnë për ne stadion për ti përkrhaur djelmoshat tanë.
Andaj ne si tifozeri ju bëjmë thirrje të gjithe antarve tanë dhe qytetarve të Drenasit që të bashkohen në grupin tonë në tribunen perendimore që ti përkrahum djelmoshat tanë të cilet kanë nevojë për ne më shumë se kurrë.

TIGRAT takohen tek sheshi “Fehmi dhe Xhevë Lladrovci” nga ora 12:00 ku dhe nga aty nisemi për në stadion.
Hyrja për qdo tifoz të Feronikelit është falas. Do të shprendahen shallat , duksat dhe begjat për qdo antar të grupit tonë ata të cilet ëndë nuk janë antarsuar mund të antarsohen deri të dielen.

Arsye për munges nuk ka!!
Mos mungo eja dhe ti këndo me ne për klubin e qytetit sepse nuk është marre!!

I madh i vogel n’stadion për NIKLIN KAMPION🏆
ForcaFERONIKEL⚪️💚

TGZ 🗣

SHPRENDAJE…