Fjalë Kyçe

Tigrat e Zi: Krejt n’stadion për NIKLI-n Kampion

Tigrat e Zi:  Krejt n’stadion për NIKLI-n Kampion

Skuadra e Feronikelit nesër përballet me skuadren e Gjilanit me fillim nga ora 13:30, shkruan GazetaAlo

Tifo grupi nga Drenasi me anë të një njoftimi janë shprehur të gatshëm për të përkrahur skuadren e tyre të zemres.

Njoftimi i tifo grupit ‘Tigrat e Zi’

Neser mos harro nga ora 12:30 takohemi në sheshin “Fehmi dhe Xhevë Lladrovci” dhe nga ora 13:00 nisemi drejt stadionit për ti perkrahur djemloshat tanë.

Krejt n’stadion për NIKLI-n Kampion 🏆

#ForcaNIKLI 💚

KFF&TGZ 📣