Fjalë Kyçe

“Tigrat e Zi” nisin përgatitjet për ndeshjen e kthimit, Feronikeli – TNS

“Tigrat e Zi” nisin përgatitjet për ndeshjen e kthimit, Feronikeli – TNS

Skuadra kampione e Kosovës, Feronikeli do të pres skuadren e TNS në ndeshjen e kthimit në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Tifo grupi i skuadrës nga Drenasi ka njoftuar në faqen zyrtare se skusdrës kampione i duhet mbështetje maksimale.

Ky është njoftimi i Tigrave të Zi.

E Marte

FERONIKELI – TNS
🏟 “Fadil Vokrri” Prishtinë
🕣 20:45

Të marten ndeshja e kthimit dhe jemi shumë afer ta kalojme raundin e parë, por për të kaluar tutje NIKLIT i duhet mbeshtetje maksimale

NIKLI po na bën krenar gjith Drenasin, Drenicen , Kosoven dhe gjithe SHQIPËTARËT andaj të gjithë së bashku ne Prishtinë

Për detajet tjera rreth organizimit do të ju njoftojmë me kohë

Bëhuni gati…

TGZ