Fjalë Kyçe

Tjetër gol në Camp Nou

Tjetër gol në Camp Nou

Është shënuar një tjetër gol në sfiden ndërmjet Barcelonës dhe Liverpoolit, shkruan Gazeta Alo.

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Liverpoolit në takimin gjysmë final të ligës së kampionëve e cila po luhet në Camp Nou.

Lionel Messi ka shënuar për 2:0 në minutën e 75 të takimit. /Gazeta Alo.