Fjalë Kyçe

Tjetër gol në Gjilan

Tjetër gol në Gjilan

Trepça 89 ka barazuar rezultatin ndaj Gjilanit, shkruan Gazeta Alo.

Golin e barazimit e ka shënuar Hasan Hyseni i cili përfiton nga një rrëmujë brenda zonës së vendasve dhe realizon në portën e zbrazët për 1-1.

Ndeshja është e vlefshme për javën e 24 të IPKO Auperligës. /Gazeta Alo