Fjalë Kyçe

Top-klubet italiane pas Navas-it

Top-klubet italiane pas Navas-it

Italia mund të jetë destinacioni i ardhshëm i portierit  Keylor Navas.

“Gardiani” kiliani duket se brenda pak ditësh mund të largohet nga Real Madridi.

Navas sipas medieve italiane, kërkohet nga dy klubet e mëdha italiane.

Juventusi dhe AS Roma janë të interesuara për shërbimet e reprezentuesit kilian.

Navas duket se preferon një aventure të re në futbollin evropian pasi që ai nuk po gjen hapësirë në skuadrën e “Los Blancos”.