Fjalë Kyçe

Tottenham – Ajax, formacionet e super përballjes

Tottenham – Ajax, formacionet e super përballjes

Janë publikuar formacionet zyrtare të gjysmë finales së parë të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Tottenham dhe Ajax do të përballen sonte nga ora 21:00.

Këto janë formacionet zyrtare:

Tottenham: Lloris, Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Wanyama, Rose, Eriksen, Dele Alli, Lucas Moura, Llorente.

Ajax: Onana, Veltman, De Ligt, Blind, Tagliafico, Schone, Van de Beek, De Jong, Ziyech, Tadic, Neres.