Fjalë Kyçe

Tottenham – Ajax, ky është rezultati final i përballjes

Tottenham – Ajax, ky është rezultati final i përballjes

Ka përfunduar sfida e parë gjysmë finale e Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Tottenham dhe Ajax kanë zhvilluar sonte sfiden e parë gjysmë finale në Londër.

Holandezët e Ajax kanë shënuar fitore minimale.

Super përballja e kampionëve ka përfunduar me rezultatin 0:1, me golin e shënuar nga Van der Beek në minutën e 15-të të pjesës së parë. /Gazeta Alo.