Fjalë Kyçe

Tottenham Hotspur – Leicester City, këto janë formacionet zyrtare

Tottenham Hotspur – Leicester City, këto janë formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham Hotspur – Leicester City.

Tottenham do të jetë nikoqir i Leicester për ndeshjen e xhiros së 26-të në Premierligë, shkruan lajmi.net.

Skuadra londineze kërkon fitoren në mënyrë që të mbajë hapin me Liverpool dhe Manchester City.

Leicester në anën tjetër shpreson që të bëjë përsëri befasinë, pas barazimit ndaj Liverpool.

Ndeshja mes dy skuadrave fillon në ora 14:30. Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Totenham Hotspur: 

Leicester City: