Fjalë Kyçe

Trajneri i Espanyollit kërcënon Barcelonën

Trajneri i Espanyollit kërcënon Barcelonën

Trajneri i Espanyollit ka kërcënuar skuadren e Barcelonës para sfidës së nesërme, shkruan GazetaAlo.

Rubi (trajneri i Espanyolit): Ne jemi të bindur se neër mund të fitojmë. Ne jemi të përgaditur për ndeshjen ndaj Barçes qe shtatë ditë dhe ne kemi një plan vetëm për të fituar.

Të gjithë lojtarët janë të përqëndruar për ndeshjen e nesërme dhe vetëm dëshirojnë fitoren, ka deklaruar trajneri i Espanyoll
/Gazeta Alo.