Fjalë Kyçe

Trajneri i Vallecanos kërcënon Barcelonën

Trajneri i Vallecanos kërcënon Barcelonën

Trajneri i Vallecano, Michel ka kërcënuar skuadren e Barcelonës, dhe synimi i tyre i vetëm është fitorja.

Ai ka deklaruar se Barcelonës do ti ndodh e njëjta gjë që i mdodhi Realit nga Ajax.

“Ajaxi shkoi në Bernabeu me asgjë për të humbur por ndodhi ajo që ndodhi, kështu do të bëjmë edhe ne në Camp Nou”, ka deklaruar Michel.

Ndeshja në mes të Barcelonës dhe Vallecano do të luhet nesër në stadiumin “Camp Nou” me fillim nga ora 18:30. /GazetaAlo