Fjalë Kyçe

Transferim befasues nga Man Utd

Transferim befasues nga Man Utd

Skuadra angleze ka nisur tentativat për të freskuar skuadrën me një transferim të ri, shkruan Gazeta Alo.

Pas paraqitjeve jo të mira të numrit një, David De Gea skuadra e United dëshiron një portier të ri si zëvendësues të tij.

“Manchester United janë duke menduar seriozisht të paguajnë klauzolën e Jan Oblak. 120 milion euro dhe Oblak bëhet portier i United pa pasur nevoj për bisedime me klubin e Atletikos.” raporton BBC. /GazetaAlo.