Fjalë Kyçe

Tre lojtar të skuadres kroate monitorohen nga Milan

Tre lojtar të skuadres kroate monitorohen nga Milan

AC Milan është duke ndjekur nga afër tre lojtarë të skuadres kroate Dinamo Zagreb, raporton Calciomercato.

Dani Olmo është një nga objektivët kryesor por ai poashtu po kërkohet edhe nga Barcelona dhe Borussia Dortmund.

Ndërsa dyshja e mesfushës Nikola Moro dhe Antonio Marin mund të transferohen në San Siro në një të ardhme të afërt. /GazetaAlo.