Fjalë Kyçe

Tri ndeshje interesante zhvillohen sot në Superligën e Kosovës

Tri ndeshje interesante zhvillohen sot në Superligën e Kosovës

Sot starton xhiro e 27-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Gjatë ditës së sotme priten të luhen tri takimet e planifikuar, shkruan IndeksOnline.

Lideri Drita do të luaj kundër skuadrës që tashmë ka rënë nga Superliga, Dukagjini.

Dueli më interesant pritet të zhvillohet në “Bajram Aliu” ku përballen dy skuadra që synim kanë mbetjen në Superligë, Drenica dhe Trepça ’89.

Ndërsa ndeshje tjeter interesante pritet të zhvillohet edhe në stadiumin “Xhemajl Ibishi” aty ku
Flamurtari e pret skuadrën e Ferizajit.

Kujtojmë që të gjitha ndeshjes luhen me fillim nga ora 17:00.