Fjalë Kyçe

“Trutë në tokë t’i kisha qit”, këshilltari i Osmanit thotë se u.d e presidentit po kërcënohet

“Trutë në tokë t’i kisha qit”, këshilltari i Osmanit thotë se u.d e presidentit po kërcënohet

Faton Peci, këshilltar i u.d të presidentit, Vjosa Osmanit ka thënë se ajo është duke u përballur me kërcënime.

Përmes një postimi në Facebook, Peci ka thënë se fushata e egër kundrejt u.d. Presidentes ka që një kohë të gjatë qe po përcillet edhe me kërcënime me jetë.Postimi i plotë: Fushata e egër kundrejt u.d. Presidentes ka qe nje kohe te gjate qe po percillet edhe me kercenime me jete.Të gjithë ata që po tentojnë t`i drejtojnë shtizat kah ajo, në fakt po i kthejnë kah vetja. Zonja Osmani është politikane që e ka kapërcy stadin e kërcënimeve dhe tendencave për denigrim.

Zonja Osmani për qytetarin e thjeshtë është personifikim i guximit e konsistencës, ndaj çfarëdopërpjekje për ta frikësuar apo kërcënuar është e kotë!
Ajo ende guxon dhe sërish do të guxojë!