Fjalë Kyçe

Turqia pëson golin e tretë, shënon Insigne

Turqia pëson golin e tretë, shënon Insigne

Italia ka arritur të shënojë edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Turqisë në Kampionatin Evropian.

Ishte Insigne i cili realizoi golin e tretë për “Azzurët” në minutën e 79-të të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Ishte gabim i portierit të Turqisë që ia pasoi topin Berardit.

Paraprakisht, për Italinë shënuan Immobile dhe Demiral autogol.