Fjalë Kyçe

U raportua si e zhdukur, gjendet e dhunuar një femër në Gjakovë

U raportua si e zhdukur, gjendet e dhunuar një femër në Gjakovë

Një femër ishte raportuar si e zhdukur. Por gjatë ditës së djeshme është arritur të gjendet.

Në raportin 24 orësh të policisë rasti është cilësuar si dhunim. Tutje theksohet se lidhur me rastin është arrestuar një person i dyshuar dhe i njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje, transmeton Indeksonline.

Viktima është dërguar në ekzaminim mjekësor.