Fjalë Kyçe

Uau, Ronaldo ti je? Çfarë fjalësh për Georginën…

Uau, Ronaldo ti je? Çfarë fjalësh për Georginën…

Georgina Rodriguez, e dashura e Ronaldos, ka festuar ditën e sotme 25 vjetorin e saj. Partnerja e Cristiano Ronaldo-s është aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë tërheq vëmendjen në dalje e tyre publike.

Ajo është mamaja e vajzës së tij të fundit por kujdeset për të gjithë fëmijët e Cristianos. CR7 ka zgjedhur sërish rrjetet sociale për t’i bërë një dedikim special Georginës së tij në këtë ditë të veçantë, ai ka shkruar:

“Urime për gruan më të mrekullueshme që Zoti mund të vinte në rrugën time.”

Fjalë që shprehin sesa e çmuar është ajo në jetën e portugezit.