Fjalë Kyçe

Udinese – Inter, ky është rezultati i ndeshjes

Udinese – Inter, ky është rezultati i ndeshjes

Ka përfunduar ndeshja e javës së 35 në kampionatin italian Serie A, ndërmjet Udinese dhe Inter, shkruan Gazeta Alo.

Kjo sfidë ka përfunduar me rezultatin e barabart edhe përkundër rasteve të shumra nga të dyja skuadrat.

Rezultati final i sfidës: Udinese – Inter 0:0. /Gazeta alo.