Fjalë Kyçe

UEFA publikon formacionin e javës në ligën e kampionëve

UEFA publikon formacionin e javës në ligën e kampionëve

UEFA ka publikuar formacionin e javës në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Ditë më parë janë zhvilluar katër takime në ligën e kampionëve, ndërsa sot UEFA ka publikuar formacionin më të mirë nga këto përballje.

Duhet theksuar se ky formacion dominohet nga lojtar të Tottenhamit dhe PSG-së.

Ky është formacioni i zgjedhur nga UEFA.