Fjalë Kyçe

Ujkani pas ndeshjes: Ishim të pa fat

Ujkani pas ndeshjes: Ishim të pa fat

Kosova dhe Danimarka kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Samir Ujkani pas ndeshjes:

“Paraqitje perfekte, kemi luajtur mirë, taktikisht kemi qenë të mirë, për fat të keq i morëm dy gola”, ka deklaruar Ujkani për ‘Supersport’.

“Jemi në rrugë të mirë, besoj se ka qenë një test i mirë, me një kombëtare të madhe”.