Fjalë Kyçe

“Ultras Legjendat” : Ky vit eshtë shpres dhe aromë kampioni

“Ultras Legjendat” : Ky vit eshtë shpres dhe aromë kampioni

Tifo grupi i skuadres së Llapit “Ultras Legjendat” janë organizuar për sfiden të cilën skuadra e tyre e luan sot ndaj Trepçës 89, shkruan GazetaAlo.

Ky është njoftimi i Legjendave.

Neser , KF Llapi – KF Trepça’89

– Ndeshja zhvillohet nga ora 16:00 , ndersa Legjendat mbledhemi ne ora 15:00 tek Sheshi “4 Herojnte” , dhe pastaj vazhdojm ne menyr te organizuar drejt stadionit me kortezh.

Ecuria e klubit eshte nje motiv akoma me i madh , per te qenë ne stadion e per ta perkrahur ate.

Ky vit eshtë , shpres dhe aromë kampioni.

Perpara Llap , se ti je ma e mira ⚪️🔵