Fjalë Kyçe

“United i zhgënjyer nga Pogba”

“United i zhgënjyer nga Pogba”

Ylli i Man Utd pritet ti bashkohet Realit gjatë afatit kalimtar veror, shkruan GazetaAlo.

AS sot ka raportuar se Mn Utd United janë të zhgënjyer nga Paul Pogba.

Te Manchester United kanë vërejtur një ndryshim të qëndrimit dhe rendimentit të Francezit pasi shprehu dëshirën për të kaluar në Madrid. /GazetaAlo.