Fjalë Kyçe

Valencia shënon fitore ndaj Realit

Valencia shënon fitore ndaj Realit

Ka përfunduar sfida e zhvilluar sonte në kuadër të javës së 30 në la liga, shkruan GazetaAlo.

Valencia dhe Real Madrid janë përbalur në stadiumin Mestalla.

Kjo përballje ka përfunduar me fitoren e Valencias me rezultatin 2:1.

Golat i kanë shënuar Guedes dhe Garay, ndërsa për Realin ka shënuar Benzema. /Gazeta Alo.