Fjalë Kyçe

Vedat Bajrami ishte në stadium, vjen me diçka të jashtzakonshme

Vedat Bajrami ishte në stadium, vjen me diçka të jashtzakonshme

Përfaqësuesja e Kosovës barazoi me Danimarkën në një ndeshje miqësore në Prishtinë me rezultat 2:2.

Aktori i njohur, Vedat Bajrami së bashku me shumë kolegë aktorë ishte në stadium në përkrahje të Përfaqësueses.

“Dashuri e parë dhe e fundit je Kosova” ka shkruar Vedati në fotografinë e publikuar në rrjetet sociale.

Bajrami konsiderohet një ndër humoristët më të preferuar në Kosovë.