Fjalë Kyçe

Vëllaznimi e pret me padurim sfiden e radhës

Vëllaznimi e pret me padurim sfiden e radhës

Skuadra e Ismet Munishit, e pret skuadren e Dukagjinit në takimin derbi të kësaj jave, shkruan GazetaAlo

Vëllanimi dhe Dukagjini do të përballen në fundjavë në stadiumin e qytetit në Gjakovë.

Takimi në fjalë luhet të dielën me fillim nga ora 13. /GazetaAlo

Ky është njoftimi i skuadres gjakovare në rrjetet sociale.

KF Vëllaznimi – KF Dukagjini (Klinë)
E Dielë: 10.03.19
Ora: 13:00
Stadiumi i Qytetit – Gjakovë

#FORCAVËLLAZNIM