Fjalë Kyçe

Vëllaznimi-Kosova, ky është rezultati final i miqësores

Vëllaznimi-Kosova, ky është rezultati final i miqësores

Ka përfunduar miqësorja e zhvilluar në Gjakov, ndërmjet Vëllaznimit dhe Kosovës, shkruan GazetaAlo.

KF Vëllaznimi – FC Kosova (zürich), ka përfunduar me rezultatin 2:0.

Golashënues:
Arlind Basha – (min.8)
Jeton Dushi. – (min.41). /GazetaAlo