Fjalë Kyçe

Vëllaznimi sfidën e radhës e luan në shtëpi

Vëllaznimi sfidën e radhës e luan në shtëpi

Skuadra e Ismet Munishit do të përballet me Onixin këtë fundjavë, shkruan Gazeta Alo.

Vëllaznimi e pret skuadren e Onixit ditën e diel, takim ky i cili luhet në kuadër të javës së 21 në Ligën e Parë të Kosovës.

Sfida nis nga ora 14:00 dhe luhet në stadiumin e qytetit në Gjakovë. /Gazeta Alo
_
⚽ KF Vëllaznimi 🆚 KF Onix
🏆 Liga e Parë e Kosovës – Java XXI
🕐 E Dielë: 31.03.19 / Ora: 14:00
📍 Stadiumi i Qytetit – Gjakovë