Fjalë Kyçe

Vëmendja në Gjilan

Vëmendja në Gjilan

Superliga vjen sot me.tre takime të stinorit pranveror, shkruan GazetaAlo.

Padyshim se e tërë vëmendja e futbolldashsve do të jetë në Gjilan ku përballen Drita dhe Gjilani.

Derbi në fjal luhet nga ora 13:30. /GazetaAlo