Fjalë Kyçe

Vendimi i fundit nga “Pampurat”

Vendimi i fundit nga “Pampurat”

Tifo grupi i skuadres së Fushë Kosovës ‘Pampurat’, me anë të një postimi në faqen e tyre zyrtare kanë vendosur që nesër të jenë përkrah skuadres së tyre të zemres, shkruan GazetaAlo.

Fushë Kosova e pret Ramiz Sadikun në stadiumin ‘Ekrem Graijqevci” nesër me fillim nga ora 13:00.

Ky është njoftimi i tifo grupit fushëkosovar.

FUSHË KOSOVA vs Ramiz Sadiku
Stadiumi i qytetit Ekrem Grajqevci
Ekipa jonë e zemres ka nevojë për përkrahje maksimale pasi kjo llogaritet të jetë ndeshja më vendimtare për fatin e futbolli të Fushë Kosovës.
Pavarësisht problemeve tjera, NE nesër jemi në Lindje, sepse Ne jemi bijtë besnik të Qytetit dhe i qëndrojmë afër ekipit kur ka nevojë!
SMALL CITY BIG GLORY !