Fjalë Kyçe

Vetëm këtë skuadër e dëshiron Antoine Griezmann

Vetëm këtë skuadër e dëshiron Antoine Griezmann

Ëndrra e yllit të Atletico Madridit, Antoine Griezmann është të luaj për Barcelonën, shkruan Gazeta Alo.

Rreth i lojtarit tashmë ka dërguar sinjale të kuptueshme në Barcelonë disa javë më parë.

Barça kërkon një sulmues të ri por nuk e përjashton plotësisht Griezmannin.

Çmimi i tij është 120 milionë euro, dhe Barcelona nuk duhet të negociojë me askënd për të nënshkruar me të. /Gazeta Alo