Fjalë Kyçe

VIDEO – Këtë gol të çmendur e kishte shënuar Asensio ndaj Barcës vitin e kaluar

VIDEO – Këtë gol të çmendur e kishte shënuar Asensio ndaj Barcës vitin e kaluar

Real Madridi dhe Barcelona u përballen edhe vitin e kaluar në një kompeticion tjetër nga përballjet e zakonshme në La Liga, bëhet fjalë për Super Kupën e Spanjës.

Pikërisht në ndeshjen e dytë të Super Kupës, talenti i Real Madridit kishte shënuar një gol të jashtëzakonshëm nga më shumë se 30 metra.

Për më tepër ju ftojm t’a rikujtoni edhe njëher këtë super gol në videon më posht.