Fjalë Kyçe

Vihet në pranga Conor McGregor

Vihet në pranga Conor McGregor

Conor McGregor është vënë në pranga në këtë mëngjes në Miami.

Ish-kampioni i UFC-së është arrestuar nga policia në Miami, pas një veprimi të turpshëm, përcjell lajmi.net.

McGregor i kishte thyer telefonin një fansi të tij që po xhironte atë në rrugë, ndërsa policia erdhi pas raportimit të fansit të tij.

Fansi u ka thënë policëve se telefoni kushtonte 1.000 dollarë (888 euro), ndërsa Conor duhet të paguajë garanci prej 12.000 dollarësh për t’u lejuar të mbrohet në liri.

Ylli i UFC-së është akuzuar për “grabitje dhe sjellje kriminale” ka bërë të ditur policia për Fox News.