Fjalë Kyçe

Villareal – Barcelona, formacionet e mundshme

Villareal – Barcelona, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e mundshme të sfides ndërmjet Villarealit dhe Barcelonës, shkruan Gazeta Alo.

Villareal dhe Barcelona përballen sonte në kuadër të javës së 30-të në la liga.

Formacionet e mundshme të sfides e cila luhet sonte nga ora 21:30. /GazetaAlo.