Fjalë Kyçe

Vinicius JR: Unë jam më i miri në botë, ndërsa i dyti është ky lojtar

Vinicius JR: Unë jam më i miri në botë, ndërsa i dyti është ky lojtar

Ylli i Real Madridit ka dekkaruar për mediumin e njohur “TyC Sports” se është lojtari më i mirë në botë, ndërsa pas tij rënditet Neymar, shkruan Gazeta Alo.

”TyC Sports” postoi deklaratën e Vinicius në Instagram,ku tha:”Unë jam lojtari më i mirë në botë, ndërsa Neymari është menjëher pas meje.

Kështu që Javier Mascherano nuk mundi të pëmbahej dhe komentoi kështu: “Çfarë”. /Gazeta Alo