Fjalë Kyçe

Watford-Man City, formacionet zyrtare

Watford-Man City, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Watford-Manchester City, e vlefshme për xhiron e 15-të në Premierligë.

Manchester City me fitore sot dhe me një barazim ose humbje eventuale të Liverpoolit do ta marrte primatin në tabelë.

Në anën tjetër, Watford kërkon pikë për të ikur sa më larg zonës së rrezikshme./Express

Formacionet zyrtare: