Fjalë Kyçe

Wolves befason Man Utd

Wolves befason Man Utd

Skuadra e Wolves e ka befasuar skuadren e Man Utd në ndeshjen e luajtur somte, shkruan Gazeta Alo.

Përballja e zhviluar në kuadër të FA Cup ka përfunduar me fitoren e Wolves me rezultatin 2:1.

Golat i kanë shënuar Jimenez dhe Jora për vendasit ndërsa për Man Utd ka shënuar Rashford. /Gazeta Alo