Fjalë Kyçe

Xavi befason me Demir, Barça kërkon kualifikimin

Xavi befason me Demir, Barça kërkon kualifikimin

Për të vazhduar tutje në Ligën e Kampionëve, Barça duhet ta mposhtë patjetër sonte Benfica, me çka do të siguronte që tani kualifikimin.

Një humbje befasuese, do të bënte që të ishte gjithçka në duar të Benficas, dhe do ta linte Barcelonën jashtë – andaj Xavi Hernandez do të tentojë sonte që të tijtë të mos lejojnë befasi, raporton express.

Demir është befasia e Xavit i cili starton nga minuta e parë.