Fjalë Kyçe

Xavi zyrtarizon tërheqjen nga futbolli

Xavi zyrtarizon tërheqjen nga futbolli

Legjenda spanjolle Xavi Hernandez ka zyrtarizuar tërheqjen nga futbolli, shkruan GazetaAlo.

Xavi ishte një ndër mesfushorët më të mirë në historinë e Barcelonës, Spanjës dhe futbollit botëror.

Xavi solli revolucion në mesfushë me kreativitetin e tij. Tani shpresojmë ta bëjë edhe si tranjer. /Gazeta Alo